CZK / EUR
Pokud potřebujete poradit, nebo vyjednat množstevní slevu kontaktujte nás na info@vitappeal.cz...

Časté dotazy

Většina lidí je přesvědčena, že proteiny jsou důležité pouze pro výstavbu svalů a pro aktivní sportovce. Není nám ale známo, že proteiny, respektive jejich základní prvky aminokyseliny, jsou nenahraditelnou součástí každé naší buňky a tím klíčové pro náš život.
Číst více...
Aminokyseliny jsou základní stavební kameny proteinů. Získáme je trávením a štěpením konzumovaných proteinů. Lidské tělo vyžaduje pro správné fungování celkem 20 různých aminokyselin. Z toho je 8 aminokyselin esenciálních, tj.  nezbytných, neboť si je náš organismus nedokáže vyrobit, a je tedy odkázán na jejich denní přísun potravou nebo ve formě doplňků stravy.
Číst více...
Vitappeal Amino® má zaručené anabolické využití.
Číst více...


Nejlépe je užívat Vitappeal Amino® 30 minut před jídlem nebo 2 hodiny po jídle. Pokud nemůžete tento časový odstup dodržet, sníží se anabolický účinek konzumované dávky. Vitappeal Amino však můžete současně užívat s ovocem nebo zeleninou bez redukce efektivnosti.
Číst více...
Ano, ale musíte nadále zajistit denní přísun kvalitních proteinů respektive esenciálních aminokyselin s optimálním anabolickým účinkem. V důsledku zpomalení metabolismu dochází od 40tého roku k úbytku svalové hmoty, a tím ke změně ve složení vašeho těla. Nerovnováha se projeví pozvolným nárůstem tukové tkáně a snížením tělesné aktivity.

Proto pokud jste dosáhli vašeho cíle s pomocí Vitappeal Amino@ je nutné i nadále konzumovat kvalitní proteiny a doplňky, neboť růst i udržení svalové tkáně je závislý na adekvátním přísunu esenciálních aminokyselin.
Číst více...
Vzhledem k tomu, že váš organismus má odlišné priority pro použití esenciálních aminokyselin, není možné předem určit, kde budou v těle nejprve použity. To, co se tělo rozhodne postavit, je věcí vašich momentálních vlastních požadavků a nedostatků. Takže pokud potřebujete protein pro tvorbu imunoglobulinů, bude to priorita číslo jedna z hlediska toho, kde bude tělo alokovat aminokyseliny a tvořit nové imunitní buňky než například tvořit nové vlasové folikuly. A pokud se vám nedaří budovat svaly, může to být proto, že je vaše tělo zaměstnáno s tvorbou enzymů, abyste mohli detoxikovat alkohol nebo pesticidy.

To znamená, že záleží na vaší individuální výchozí kondici - čím větší nedostatek esenciálních aminokyselin v těle, tím déle obnova buněk trvá.

Z tohoto důvodu někdo pociťuje velký vliv energie a dobrou náladu hned od prvního dne užívání, někdo až za několik dnů i týdnů. Avšak většina osob pociťuje pozitivní efekt již po požití několika dávek (v doporučeném dávkování).

Číst více...
Ne, nemá. Pokud máte další otázky, před požitím Vitappeal Amino® nebo jiných potravinových doplňků  konzultujte je s lékařem nebo poradcem.
Číst více...
VitAppeal s.r.o.
Čistovická 1729/60, Praha - Řepy, 163 00 Praha 6
IČ: 07392672, 300272 vedená u Městského soudu v Praze
+420 221 892 779
+420 601 165 675
info@vitappeal.cz
Všechna práva vyhrazena ©2019 VITAPPEAL s.r.o.