CZK / EUR
Pokud potřebujete poradit, nebo vyjednat množstevní slevu kontaktujte nás na info@vitappeal.cz...

Vitappeal Amino - nová éra v proteinové výživě člověka

19. 3. 2021 13:04:00

Máme dobrou zprávu - příčina nedostatku proteinů ve výživě odhalena


Proteiny jsou stavebními kameny života – vše od vlasů, hormonů, přes krvinky, svaly až po orgány je tvořeno z proteinů.

Američtí vědci chtěli proto zjistit, do jaké míry je naše tělo schopné konzumované proteiny využít pro optimální obnovu tkání a všech tělních buněk. S údivem zjistili, že naše tělo běžné proteiny, jako jsou maso, ryby, vajíčko, mléčné výrobky, sója, proteinové koktejly, z velké části na obnovu buněk nevyužije a převážnou část přemění pouze na glukózu a odpadní močovinu.

Je tedy mylná představa, že to co máme na talíři, naše tělo taky využije pro naše zdraví.

To je ale problém.

Hlavní úkol proteinů, respektive jejich základních prvků – aminokyselin – spočívá totiž právě v tvorbě nových buněk - regeneraci organismu, ne v jejich použití jako zdroje energie. Proto nám často chybějí aminokyseliny v těle i přesto, že jíme dostatečné množství proteinů. Z toho 8 tzv. esenciálních aminokyselin je dokonce tak významných, že je musíme získávat každodenně běžnou potravou, případně prostřednictvím doplňků.

Potíže související se skrytým nedostatkem aminokyselin

Vzniklý deficit aminokyselin se může negativně projevit již brzy. Únava, nízká výkonnost, nadváha, snížená imunita, deprese, úbytek svalů, vypadávání vlasů, hormonální nerovnováha, špatné dýchání a ve finále urychlené stárnutí – všechny tyto problémy jsou většinou spojeny se skrytým nedostatkem určitých aminokyselin, jehož si nejsme vědomi. Proto často nepomáhá ani konzumace vitamínů a minerálů, neboť ty nepracují izolovaně a při absenci aminokyselin ztrácejí svou plnou účinnost.

Tento průlomový objev dal podnět k vývoji nutričně výjimečného proteinu Vitappeal Amino®, který je na rozdíl od všech ostatních proteinů z 99 % použit pro celkovou regeneraci organismu, a to tak, že není metabolizován ledvinami, nýbrž přímým vstřebáním do krve.

Tím je znemožněn rozklad aminokyselin na glukózu a močovinu, což přináší maximální úlevu trávicím orgánům. Denní potřebu proteinů i obnovu buněk je tak možné zajistit bezpečně bez jakéhokoliv rizika zatížení jater a ledvin. A to je skvělé.

Vitappeal Amino® je pro své unikátní vlastnosti obzvláště oblíben u osob, které si chtějí udržet dlouhodobě optimální váhu bez hladovění, zvýšit fyzický i pracovní výkon, posílit imunitu, vybudovat svaly a kolagenová vlákna, zvýšit hladinu hemoglobinu a celoživotně udržet mladistvou energii.

Mimo jiné je velmi populární u veganů, těhotných a sportovců, kteří oceňují vedle zaručené účinnosti i absolutní čistotu a nezávadnost ověřenou akreditovanou laboratoří mezinárodní antidopingové agentury WADA.

Vitappeal Amino® představuje novou éru v proteinové výživě člověka a je moderním a bezpečným řešením při zajištění denní potřeby proteinů. Je ideální pro všechny, kdo chtějí žít naplno v každém věku.

Zpět...
Vitappeal Amino® můžete dostat v lékarně NEXT, Nádražní 762/32, Praha 5. Metro B - Smíchovské nádr., Tram: 4,5,12,20. Tel.: 702243770, Po-Pá 8-18hod., So 8-14hod.. Dalším prodejcem je World Vegan s.r.o., Černá Labuť, Na Poříčí 25, Praha 1, Tel.: 720957959, Po-Pá 9:00-21:00hod., So a Ne 10:00-20:00hod..
VitAppeal s.r.o.
Čistovická 1729/60, Praha - Řepy, 163 00 Praha 6
IČ: 07392672, 300272 vedená u Městského soudu v Praze
+420 221 892 779
+420 601 165 675
info@vitappeal.cz
Všechna práva vyhrazena ©2019 VITAPPEAL s.r.o.