CZK / EUR
Pokud potřebujete poradit, nebo vyjednat množstevní slevu kontaktujte nás na info@vitappeal.cz...

Pro koho je Vitappeal Amino® ideální?

"Zdravý člověk má mnoho přání - nemocný jen jedno..."
Vitappeal Amino byl testován v laboratoři Světové protidopingové agentury
Jak trénovat bez bolesti a urychlit regeneraci?


Rekreační atleti často navýší pohybové aktivity, přičemž nepřizpůsobí příjem proteinů fyzické aktivitě. Protože během tréninku dochází k odbourání strukturálních proteinů, nedostatečný či nevyvážený přísun aminokyselin vede k pomalé regeneraci a zvýšené únavě, což má negativní vliv na další průběh tréninku.

Vitappeal Amino® je bezpečný pro denní užívání. Pro zlepšení výkonu a dosažení vytvalosti můžete k denní dávce přidat další 1-2 dávky. Ty je možné vzít 20-30 minut před tréninkem. Po tréninku není nutné brát další dávku, neboť aminokyseliny jsou po požití nadále 2-3 hodiny v krevním oběhu, a slouží tak i v prevenci katabolismu.

Číst více...
Tajemstsví jak zlepšit atletický výkon

Profesionálním sportovcům při zvýšeném tréninku nebo při sportovních soutěžích užívání Vitappeal Amino® pomáhá dosáhnout maximálního sportovního výkonu s minimálním odbouráním svalové hmoty. Zároveň redukuje svalovou horečku a napomůže rychlé regeneraci.  Pro nejlepší výsledky užívejte zvýšenou dávku – viz Graf Užívání.

Vitappeal Amino® byl testován a certifikován v akreditované laboratoři mezinárodní protidopingové agentury WADA. Tím splňuje nejvyšší nároky profesionálních sportovců jako bezpečný produkt testovaný na anabolické steroidy a stimulanty.
Číst více...
Anabolický účinek 99%

Při silovém sportu je Vitappeal Amino® účinný a zdravotně nezávadný produkt. Má nejvyšší anabolický účinek 99 % ze všech proteinových zdrojů. V kombinaci se silovým tréninkem vede k urychlené stavbě svalové hmoty i síly bez tvorby tukové tkáně a močoviny. Navíc není třeba užívat žádné jiné proteinové doplňky, neboť Vitappeal Amino® pozitivně ovlivňuje novotvorbu všech typů svalových vláken. Na rozdíl od Vitappeal Amino® mají anabolické steroidy nežádoucí účinky a výstavba svalů je jen dočasná.
Číst více...
Jak zajistit dostatek proteinu v dětské stravě?

Děti během růstu potřebují esenciální aminokyseliny pro optimální růst, tvorbu kostí, vývoj imunity a inteligence. Obzvláště pro dospívající, které mají veganskou stravu nebo sportující mládež, může být Vitappeal Amino® důležitým zdrojem proteinu vedle různorodé a vyvážené stravy.
Číst více...
Nejlepší protein při veganské stravě

Přestože jsou esenciální aminokyseliny kompletně obsaženy ve všech rostlinných zdrojích, je jejich anabolické využití nízké - pouze 17%.

Tento deficit se vegani snaží vyrovnat vhodnou kombinací rostlinných produktů a jejich vyšší konzumací. To je však většinou nesnadné, neboť v restauracích, závodních jídelnách, ale i při cestování chybí plnohodnotná veganská strava a sestavování jídla z příloh je obtížná. Kromě toho může nadměřná konzumace biologicky méně hodnotného proteinu vést k trávicím problémům.

Proto je Vitappeal Amino® při veganském způsobu stravování nejlepší volba jak přijmout veganský protein s maximálním anabolickým využitím.

Číst více...
Pevné atraktivní tělo i po porodu.

Potřeba proteinu u těhotných a kojících matek je podstatně vyšší. Pro udržení svalové hmoty, zabezpečení zdravého vývoje plodu v těhotenství a prevenci uvolnění kůže je nutné navýšit konzumaci proteinu s vhodným složením esenciálních aminokyselin.
Číst více...
VitAppeal s.r.o.
Čistovická 1729/60, Praha - Řepy, 163 00 Praha 6
IČ: 07392672, 300272 vedená u Městského soudu v Praze
+420 221 892 779
+420 601 165 675
info@vitappeal.cz
Všechna práva vyhrazena ©2019 VITAPPEAL s.r.o.