CZK / EUR
Pokud potřebujete poradit, nebo vyjednat množstevní slevu kontaktujte nás na info@vitappeal.cz...

Proč užívat

" Abychom utužili ducha, je třeba utužit svaly". - Michel De Montaigne francouzský spisovatel 1533-1592

Vitappeal Amino® je nejefektivnější multifunkční protein. Napomáhá nejen celkovému zdraví, ale je výjimečný proteinový doplněk pro tvorbu svalové hmoty, síly i zvýšení výkonu. Optimálně podporuje urychlenou regeneraci po intenzivním tréninku. Navíc je vynikajícím zdrojem proteinu během hubnutí - 0 kalorií a zároveň ideální při pracovním stresu, vyčerpání, pro urychlené hojení po zranění, pro zachování zdravé imunity, udržení normálního stavu kostí, a při alternativních způsobech stravování. Je optimální zdroj aminokyselin při nedostatečném příjmu kvalitních bílkovin, slouží k prevenci předčasného stárnutí kůže i celého organismu.
 
Není sporu o tom, že pro tvorbu svalové tkáně je nutné přijímat dostatečné množství proteinů, respektive aminokyselin. Proto většina lidí řeší optimální příjem aminokyselin vedle konzumace běžných proteinů také navýšeným příjmem proteinových koktejlů.

Zkušenosti však ukazují, že i přes zvýšenou konzumaci proteinů a doplňků se většinou očekávaný nárůst svalů nedostaví. Důvodem je to, že téměř 70 % proteinů naše tělo na výstavbu svalů nevyužije, nýbrž metabolizuje na nežádoucí glukózu a odpadní močovinu.

Číst více...
"Chcete-li vědět, jak ochablý je váš mozek, sáhněte si na svaly svých nohou".
Erich Segal, americký spisovatel 1937-2010


Většina lidí vnímá svaly především jako znak krásy. Ve starém Řecku bylo obdivováno estetické tělo a svalová síla jako projev statečnosti a tělesné zdatnosti. Zdravá mysl ve zdravém těle se stala filozofickým ideálem.
Číst více...
Silná imunita potřebuje živiny tak jako každá živá buňka, aby mohla vykonávat své základní funkce. Pokud se živiny nedodají, buňka nemůže tuto úlohu vykonat. To stejné platí pro náš imunitní systém, který se denně obnovuje a produkuje komplexní organické látky.
Číst více...
Patříte k osobám, které užívají doplňky kolagenu a věří, že se žraločí chrupavky přemění ve Váš vlastní kolagen?
Tyto myšlenky jsou podporovány studiemi, které ukazují, že kolagenové doplňky mohou pomoci s bolestmi kloubů nebo ke zlepšení pružnosti kůže a zdraví vlasů.
Číst více...
V lidském těle probíhá neustále přirozená detoxikace, bez níž by náš organismus nemohl existovat. Při transportu toxinů z buněk mají aminokyseliny klíčovou roli, neboť detoxikační procesy jsou závislé na dostupnosti esenciálních aminokyselin. Ty transportují toxiny ven z buněk a při jejich nedostatku je proces přirozené detoxikace zpomalen, což může negativně ovlivnit plné zdraví a vést k urychlenému stárnutí.
Číst více...
Zabraňte nežádoucímu odbourání svalové tkáně při půstu.

Při těchto způsobech stravování je důležité nastartovat metabolismus a zrychlit spalování tuků, to vše ale bez ztráty svalové hmoty, neboť s její ztrátou přichází i pokles síly, výdrže, fyzické odolnosti a objevuje se povislá kůže. Tomuto negativnímu efektu, tj. proteinovému katabolismu, předejdete podáváním kvalitních proteinů, čímž dosáhnete maximálního pozitivního účinku hladovění i keto diety.
Číst více...
Vitappeal Amino® je zdroj okamžité čisté energie pro váš organismus a to bez kofeinu!
Číst více...
Bez trávení a nutnosti trávicích enzymů

Při suboptimálním trávení projdou proteiny trávicím ústrojím netrávené a nevstřebané, což vede k jejich nedostatečnému příjmu. Chybějící proteiny se mohou projevit úbytkem svalů, špatnou kvalitou vlasů a nehtů, lámavostí kostí, nepevnou pokožkou, nadměrným zadržováním vody v těle, nespavostí, únavou, nekontrolovaným přibýváním na váze, větší chutí na sacharidy.
Číst více...
Kosti jsou tvořeny strukturálními proteiny (kolagen) a v případě nepřítomnosti proteinů se minerály nemohou ukládat do kostí. Proto se doporučuje při nedostatku proteinů navýšit jejich příjem spolu s vitaminem D3 a K2 pro udržení normálního stavu kostní tkáně.
Číst více...
Víme, že je těžké zhubnout, a ještě těžší je dlouhodobě váhu udržet. Vědci zjistili, že 80 % lidí do dvou let znovu nabere zhruba dvě třetiny váhy, kterou se jim podařilo během redukční diety snížit. Nebylo ani žádným překvapením, že lidé sice ztratili tuk, ale v daleko vyšší míře odbourali svalovou hmotu.
Číst více...
Nedostatek proteinů v tomto období se může projevit změněnou náladou, neklidem, únavou, suchými vlasy, lámavými nehty. Vitappeal Amino® jako zdroj 8 esenciálních aminokyselin optimalizuje tvorbu všech tělesných proteinů včetně hormonů, což příznivě ovlivňuje stav ženského organismu v období klimakteria.
Číst více...
Vypadat fit a mít pevné tělo i po 60tce.

Povislá kůže se začíná objevovat po 35tém roku, což souvisí s přirozeným procesem stárnutí. Dochází k progresivnímu odbourání kolagenu i svalové tkáně.

Číst více...
Vitappeal Amino® můžete dostat v lékarně NEXT, Nádražní 762/32, Praha 5. Metro B - Smíchovské nádr., Tram: 4,5,12,20. Tel.: 702243770, Po-Pá 8-18hod., So 8-14hod.. Dalším prodejcem je World Vegan s.r.o., Černá Labuť, Na Poříčí 25, Praha 1, Tel.: 720957959, Po-Pá 9:00-21:00hod., So a Ne 10:00-20:00hod..
VitAppeal s.r.o.
Čistovická 1729/60, Praha - Řepy, 163 00 Praha 6
IČ: 07392672, 300272 vedená u Městského soudu v Praze
+420 221 892 779
+420 601 165 675
info@vitappeal.cz
Všechna práva vyhrazena ©2019 VITAPPEAL s.r.o.